• Aknakate, mis kaitseb ruume otsese päikesekiirguse ja ülekuumenemise eest. Sobib kasutamiseks kombineerituna teiste aknakatetega. Rulood valmistatakse kettmehhanismiga ja spetsiaalselt töödeldud kangast. Hinnapäringu saatmisel arvestage, et ruloo laius- ja kõrgusmõõdud arvestatakse alati koos mehhanismiga. Kanga laius  on mehhanismi laiuse mõõtmetest 38-40 mm kitsam!
  Vaata tehtud töid Facebookis
 • Ribakardinad on alumiinium- või puitribadest valmistatud aknakatted, mille eeliseks on see, et horisontaalsete ribade kaldenurga muutmisega saab lihtsalt reguleerida ruumi tulevat valgust. Meie tootevalikus on 16 mm ja 25 mm alumiinimribakardinad.
  Vaata tehtud töid Facebookis
 • Püstlamellkardinad on vertikaalsetest kangaribadest kardinad, mis võimaldavad valgust ja vaadet reguleerida pööratavate ribade asendi muutmisega. Tänu laiale materjalide valikule, sobivad püstlamellkardinad nii büroosse kui kodusesse interjööri.
  Vaata tehtud töid Facebookis
 • Huvitav alternatiiv tavalistele  külgkardinatele. Sobivad  hästi kaasaegsesse interjööri, samuti kontoriruumidesse. Paneele saab valmistada vastavalt kardina funktsioonile – dekoratiivne, valgust reguleeriv jne.
  Vaata tehtud töid Facebookis
 • Laines kardinad on kõige levinum kardinatüüp, mida valmistame kardinapaela õmblemisega kardinate ülaosasse. Sobiva kanga leiad meie materjalivalikust kodulehel või külastades meie salongi Sauel. Salongis kangastega tutvumiseks on vajalik eelnevalt aeg kokku leppida. Hinnapäringu saatmisel palun saatke meile kardinatega kaetava ala laius, kardinasiini mõõt ja põrandast laeni kõrguse mõõt. Lisainfosse lisage mitmes osas kardinaid soovite ja kas vajate lisaks kardinatele ka kardinasiine.
  Vaata tehtud töid Facebookis
 • Tekstiilist aknakate, mida liigutatakse kettmehhanismiga. Roomakardinates on ühendatud tekstiilmaterjalide pehmus ja ilu kardina funktsionaalsuse ning käsitsemismugavusega.
  Vaata tehtud töid Facebookis
  Lae alla mõõtmisjuhend
 • Kassettruloodel on kardina mehhanism ja kangarull on varjatud kassetiga ning kardin paigaldatatakse aknaraamile. Ruloomaterjal liigub mööda akna külgedele kinnitatud juhikuid ja ruloo avamisel rullub see kassetti.
  Vaata tehtud töid Facebookis
  Lae alla mõõtmisjuhend
 • Voldikkardin on tugev ja vastupidav ning kaitseb hästi ereda päikese eest, aidates vajadusel ka reguleerida toatemperatuuri. Voldikkardinat saab juhtida käepidemetest või nööridest ja neid on võimalik avada ning sulgeda nii ülevalt-alla kui ka alt-ülesse.
  Vaata tehtud töid Facebookis
  Lae alla mõõtmisjuhend
Go to Top